Spring menu over og gå til indholdVend tilbage til forsidenGå til vores guide for tilgængelighed

Medarbejdere

Direktør
Maria Kavita Nielsen
m: 26 11 71 83
e: maria.kavita@myob.dk

Kommunikationskoordinator (på barsel)
Sanja Hegelund
m: 28 92 89 98
e: sanja.hegelund@myob.dk

MYOB  Programmet

Projektkoordinator
Britt Boye Nyvang
m: 26 77 86 61
e: britt.nyvang@myob.dk

Projektkoordinator
Jens Kuehn Bjerk
m: 26 77 86 60
e: jens.kuehn.bjerk@myob.dk

Projektmedarbejder
Mette Melchjorsen
m: 26 77 86 62
e: mette.melchjorsen@myob.dk

Projektmedarbejder
Jesper Kehlet Hansen
m: 60 18 29 59
e: jesper.kehlet.hansen@myob.dk

MYOB Akademiet

Projektkoordinator
Mads Oustrup
m: 26 77 86 63
e: mads.oustrup@myob.dk

Projektmedarbejder
Astrid Brandt
m: 26 84 52 42
e: astrid.brandt@myob.dk